Mollini to restauracja stworzona z prawdziwą pasją. W tym miejscu mogą Państwo poczuć prawdziwe bogactwo kuchni śródziemnomorskiej i chłonąć niezwykłą atmosferę – typowej włoskiej trattorii.

Jesteśmy przekonani, że wyjątkowy klimat każdej restauracji tworzą: doskonale przemyślany wystrój, cudowni ludzie i oczywiście wspaniała kuchnia. A ta u nas jest z najwyższej półki… Jej sekret tkwi w prostocie i szlachetności składników. Włosi pozostają przecież wierni „kulinarnej trójcy”, na którą składają się: aromatyczna oliwa, fokaccio i domowe wino. Dla nich jedzenie jest prawdziwą sztuką i okazją do spotkań, wspólnego biesiadowania i cieszenia się pięknymi chwilami. W Mollini to respektujemy!

Restauracja Mollini jest jak Włochy! Tworząc to wyjątkowe miejsce czerpaliśmy z kuchni każdego z regionów słonecznej Italii. Dlatego też u nas mogą Państwo zasmakować słonecznego południa w postaci czarnego makaronu z sepii, podawanego z krewetkami. Zapraszamy również do odbycia podróży na północ i spróbowania risotto grzybowego z Grana Padano

 

Po przekroczeniu progów Mollini przenoszą się Państwo w krainę winnic, gajów oliwnych, urokliwych wiosek rybackich i pięknych miasteczek. To wyjątkowo atmosfera i doskonała, prawdziwie włoska kuchnia w sercu Poznania!

Buon Apettito!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mollini.pl
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.